Overlay

Kontaktuppgifter PUC

Kontakta en PUC-förening nära dig

Kontakta en PUC-förening nära dig!

Ta kontakt med din lokala PUC förening för att se vilka aktiviteter, förmåner och möjligheter den erbjuder. Kanske vill ditt barn, du eller hela din familj bli medlem/medlemmar i en PUC förening?

PUC - Kontaktuppgifter

Padel United Club
Padel United Club

Carolina Håkanson

info@padelunitedclub.se

Hemsida:

https://bit.ly/PUnitedClub

Padel United Club Sthlm West
Padel United Club Sthlm West

Erica Söderqvist

sthlmwest@padelunitedclub.se

Hemsida:

https://bit.ly/PUCSthlmWest

Padel United Club Sthlm South
Padel United Club Sthlm South

Sandra Örtevall

juniorsthlmsouth@padelunitedclub.se

Hemsida:

https://bit.ly/PUCSthlmSouth

Padel United Club Västerås
Padel United Club Västerås

Jakob Johansson Holm

jakob.johansson.holm@padelunited.se

Hemsida:

https://bit.ly/PUCVasteras

PDL United Club Nyköping
PDL United Club Nyköping

Kenneth Klausen

nykoping@pdlunitedclub.se

Hemsida:

https://www.pdlunitedclubnykoping.se

PDL United Club Karlskrona
PDL United Club Karlskrona

Toni Borg

karlskrona@pdlunitedclub.se

Hemsida:

https://bit.ly/PUCKarlskrona

PDL United Club Malmö
PDL United Club Malmö

Anton Johansson

juniormalmo@padelunitedclub.se

Hemsida:

https://bit.ly/PUCMalmo

Padel United Club Huddinge
Padel United Club Huddinge

Therese Gustafsson

huddinge@padelunitedclub.se

Padel United Club Haninge
Padel United Club Haninge

Filip Gustavsson

Filip@actionpadel.se

Padel United Club Väsby
Padel United Club Väsby

Ellionor Triay Strömvall

vasby@padelunitedclub.se

Hemsida:

https://ultimatepadel.se/ultimate-academy/

PDL United Club Nacka
PDL United Club Nacka

Klara Schager

info@nackapadelklubb.se

Hemsida:

https://www.court1.se

PDL United Club Karlstad
PDL United Club Karlstad

Alexander Nystrand

Karlstad@pdlunitedclub.se

Padel United Club Göteborg
Padel United Club Göteborg

Adam Samuelsson

adam@padelcenter.se

Padel United Club Falkenberg
Padel United Club Falkenberg

PDL United Club Jönköping
PDL United Club Jönköping

Alexander Pettersson

jonkoping@pdlunitedclub.se

Padel United Club Helsingborg
Padel United Club Helsingborg

Peter Hallbäck

klubben@padelcrew.se

Hemsida:

https://www.padelcrew.se/padelcrew

Värmdö Padel PDL United Club
Värmdö Padel PDL United Club

Jimmy Sahlin

varmdopadel@gmail.com

Hemsida:

https://varmdopadel.se

PDL United Club Eskilstuna
PDL United Club Eskilstuna

eskilstuna@pdlunitedclub.se

PDL United Club Umeå
PDL United Club Umeå

umea@pdlunitedclub.se